Luxsol Perde

"Işığın gölgeyle buluştuğu yerde.."

"Mükemmel İç Dizayn, ışık ve gölgenin mükemmel uyumuyla tamamlanır. Bir mimar, iç alanı geniş bir proje tasarladığında, gün ışığını tasarımın en derin noktalarına getirebilmek için büyük pencereler de tasarlar. İşte bu yüzden gölge ve ışığın uyumunun yakalanması için perdeler mimaride çok daha büyük bir rol oynuyor."

Günpay Perde Sistemleri ,15 yıldır mimarı bazlı tüm elit projeleriniz için perde giydirme çözümleri sunmaktan, mimarlarımıza projelerinde istedikleri tüm koşulları sağlayarak yardımcı olmaktan gurur duyar.

Luxsol markası ile ürettiğimiz tüm perde sistemleri , Oeko-tex Standart 100 , IMO, Class 1 (EN13773) , B1 DIN 4102 ,Greenguard Indoor Air Quality , Greenguard Children & School , ISO-14001 , CE , ISO-9001:2008 , ISO-14001:2003 sertifkalarına sahip ve LEED binaları için uyumlu, %100 geri dönüşümlü ürünleri içeren çevre dostu sistemleri içermektedir.

Distribütör’ü olduğumuz ve dünyada 80 ülkeye kumaş ihracatı yapan sektörün öncü firmalarından “Vertsiol” firmasının ürünleri ile uluslararası 1.sınıf kumaş markaları ile ürettiğimiz. Luxsol perde sistemleri proje bütçenize uygun tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.


Ölçünüze özel perde sistemleri

Ücretsiz Keşif ve montaj hizmetinden faydalanmak istermisiniz?

BİZE ULAŞIN