Vertisol Perde

"Screen kumaş serisi.."

Psikolojik ve fizyolojik açılardan bakıldığında pencerede perde kullanmak bedenin ve zihnin düzgün çalışmaya devam etmesi için önemlidir. Estetik olarak kaliteli olması gerektiği gibi, uygun bir aydınlatma da olmazsa olmazdır. İnsanlar çok sıcak veya çok soğuk, iyi havalandırılmamış veya dış görünüş ile görsel uyum sağlamayan ortamlarda iyi performans gösteremezler.

Türkiye yetkili distribütörü olduğumuz Vertisol marka kumaşlar evde ve iş yerinde konforu ve refahı arttırmak için tasarlanmış bir screen kumaş serisidir. Kumaşlar, temiz hava sirkülasyonu ve kapalı alanda serin ve temiz hava sağlar. Cam elyafı içermez; zehirsiz, koku giderici materyaller kullanır.

Vertisol kumaşlarının, dekoratif ve işlevsel perdeler olarak modern ve çağdaş binalarda kullanımı yaygındır. Kurumsal projelerdeki tüm perde ihtiyaçlarını, güvenli ve eko-dostu tüm kalite sertifikalarına ve bilinen neredeyse tüm uluslararası sertifikalara sahip olmasıyla çok rahat karşılamaktadır.

Distribütör’ü olduğumuz ve dünyada 80 ülkeye kumaş ihracatı yapan sektörün öncü firmalarından “Vertsiol” firmasının ürünleri ile uluslararası 1.sınıf kumaş markaları ile ürettiğimiz. Luxsol perde sistemleri proje bütçenize uygun tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.


Ölçünüze özel perde sistemleri

Ücretsiz Keşif ve montaj hizmetinden faydalanmak istermisiniz?

BİZE ULAŞIN