Günpay Perde

2001 yılında stor perde sistemleri üzerine kurulan Günpay Stor Perde Sistemleri Ltd.Şti başarılı geçmişiyle Türkiye’nin stor perde sektöründe en önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Günpay Perde

Günpay Stor Perde Sistemleri ’nin ulaştığı başarının arkasında, müşterilerinin tüm perde ihtiyaçlarına en uygun, en verimli ve en kaliteli çözümleri merkez alan yaklaşımı vardır. Küçük orta ya da büyük ölçekteki tüm projeleri birbirinden ayırmadan, aynı ciddiyetle yaklaşma ve çözüm üretme prensibiyle çalışan firmamız, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve güveni maddi kazanımlarından daha önde tutmaktadır.

Büyük iş merkezleri, oteller, ofisler, üniversiteler, hastaneler ve rezidanslar için geliştirilen mimari projelerin tamamında, doğru perde kullanımı; kullanılması istenen mekanların ışıklandırması, dekorasyonu, duvarlarında kullanılan renk tonları ve odanın ne için kullanılacağı gibi bir çok detayın en önemli tamamlayıcılarından, hatta olmazsa olmazlarından biridir.

Günpay Perde

Bu düşünceler ile 15 yıldır hemen hemen her segmentteki mimari proje perde ihtiyaçlarını mimarlarımızla birlikte ve ortak akılla çözüme kavuşturuyor, istenilen her detayı büyük bir titizlikle yerine getiriyoruz.

2004 yılından beridir ise Projeksiyon Perdesi sistemleri üreten şirketimiz, sektör ihtiyacının %70’ini de tek başına karşılamaktan gurur duyar.

Luxsol ,ProVision , EcoVision , ProofScreen markaları ile hizmet veren, sektörün bir numaralı motor üreticisi olan SOMFY firmasının Expert Partner firması olmaktan ve sizlere yaklaşık 250.000 m2’lik kumaş stoğumuzla hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Ölçünüze özel perde sistemleri

Ücretsiz Keşif ve montaj hizmetinden faydalanmak istermisiniz?

BİZE ULAŞIN