Screen Perde

Teknoloji geliştikçe daha fazla oranda ışık geçirgenliği yüksek ve enerji kaybı düşük camlar mimaride kullanılmaya başlansa da, camların güneş ışığını yutan canavarlar olması büyük yapılarda hala büyük bir enerji tasarrufu ve verimlilik sorunu yaratmaktadır. Verimliliğin ve enerji tasarrufunun arttırılmasına yönelik güneşten korunma sistemleri üreten endüstri dalları, dış manzarayı engellemeyen ve transparan gölgelendirmeye yönelik perdeler ve güneşlikler üzerine yoğunlaşmış ve sonucunda Sun Screen perdeler üretilmeye başlanmıştır. Enerji verimliliği konusunda neredeyse tek ve kesin çözüm olarak mimarın tercih ettiği bir üründür.

Luxsol Sun Screen perde genellikle stor perde olarak işyerlerlerinde kullanılmaktadır. Perde kumaşı ,genellikle ince file şeklinde dokunmuş cam elyafı üzerine pvc kaplamadır. Kapatıldığında dahi geçirgenlik özelliğine bağlı olarak içeri gün ışığının girmesini sağlar. Bu, gün ışığını filtre edebilme özelliği sayesinde enerji ve ısı tasarufu sağlanmasına oldukça yardımcı olmaktadır.

İş yerlerinde tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri de bilgisayar ekranlarının içeriye giren ışıktan dolayı yansıma yapmasıdır. Sun Screen perdeler bu yansımayı ortadan kaldırdığı için çalışanların verimini arttırmakta ve gün ışığından maksimum faydayı sağlamada yardımcı olmaktadır.

Sun Screen Stor Perdeler dünyanın hemen hemen her ülkesindeki mimarların ve dekoratörlerin tercih ettiği, güneşten optimum düzeyde koruma ve istifade sağlayan, klima ve benzeri sistemlerin yükünün azaltılarak enerji tasarrufunu arttran , ısı kaybını engelleyen ve çalışanların verimliliğini arttıran özellikleri ile erişimin çok zor olduğu cam bölmelere ve cephelere de kolaylıkla uygulanabilen entegre perde sistemleridir.

Screen Perde
SunScreen Stor Perde çeşitleri, cam boşluklarının kapatılması için yan kanallar , etek profilleri ve kullanılma ihtiyacı olan yerlere göre değişen diğer aksesuarlarla birlikte çeşitlilik göstermektedir. Bu entegre sistem kullanılması istenen tüm mekanlara kolaylıkla uygulanabilen ve ihtiyaçlara cevap veren bir çok çeşitli çözümü sunabilmektedir.

Screen Perde Blog

Screen Perde konusunda faydalı bilgiler

PolyScreen 350 Vertisol

PolyScreen 350 Vertisol kumaşlarının, dekoratif ve işlevsel perdeler olarak modern ve çağdaş binalarda kullanımı yaygındır. Kurumsal projelerdeki tüm perde ihtiyaçlarını, güvenli v

Ölçünüze özel perde sistemleri

Ücretsiz Keşif ve montaj hizmetinden faydalanmak istermisiniz?

BİZE ULAŞIN