Stor Perde

Stor Perdeler, mekanınıza güzellik katar, bütçenize uygundur ve mekanizmalı perde sistemleri içinde popüler bir tercih haline gelmiştir. Kullanışlı, uygun fiyatlı ve fonksiyonel olmasının yanı sıra, bol renk ve desen seçeneğine sahiptir. Ayrıca motorize sistemlerle tamamen uyumludur.

Perde kumaşının alüminyum bir rulo etrafında sarılması ve zincir yardımıyla yukarı aşağı hareketi ile açılıp kapanması prensibiyle çalışan bu sistemler, hemen hemen her mekan için uygundur. Ofislerde, iş yerlerinde, evlerde, çocuk odalarında, mutfaklarda, hatta banyolarda kullanabilirsiniz. Bazı mekanlarda, çiftli stor perde kullanımı bile seçilebilir. Örneğin, bir odaya giren ışık miktarı üzerinde tam kontrol isteyebilirsiniz, bu durumda, tül stor perdeleri ve karartma perdeleri bir arada kullanabilirsiniz.

Luxsol Stor Perde sistemleri Dünya standartlarında kabul görmüş yaklaşık 20 sertifika programından başarıyla geçebilmeyi başarmış Türkiye yetkili distribütörü olduğumuz İspanyol Vertisol kumaşları ile kullanılmaktadır.

Screen Perde
Stor Perde Blog

Stor Perde konusunda faydalı bilgiler

Stor Perde Nedir?

İngilizce store(mağaza) kelimesinin okunuşu ile Türkçe’ye geçen Stor Perde adını ofisler, mağazalar, oteller, AVM’ler gibi ticari unvana sahip alanlarda sıklıkla kullanılmasından d

İşyeriniz Stor Perdeniz ve Siz!

Dayanıklılık. Ticari stor perdeler birden fazla kullanıma karşı dayanıklı olmalıdır. Bazıları işinize bağlı olarak, istediğiniz gibi yumuşak ve narin olmayabilir. Uzun süre sağlam

Ölçünüze özel perde sistemleri

Ücretsiz Keşif ve montaj hizmetinden faydalanmak istermisiniz?

BİZE ULAŞIN