Projeksiyon Perdesi

EcoVision Projeksiyon Perdesi


EcoVision Projeksiyon Perdesi EcoVision Manuel Projeksiyon Perdesi TSE belgesine sahip olup işlevselliği, kalitesi ve aynı zamanda müşterilerine sunduğu uygun fiyatlarıyla üretim kalitesinde PRO, işlevsellik ve kullanım kolaylığında PRO, fiyatlarında ise ECO bir üründür.

Manuel kilit sistemi sayesinde perde istenilen yükseklikte durdurulabilir.

EcoVision Manuel Projeksiyon Perdesi duvara ya da tavana monte edilebilir.

Kumaş Özellikleri
Arkası siyah projeksiyon perde kumaştır. ProVision modellerde kullanılan kumaşlara oranla görüntü kaybı az da olsa mevcuttur.

Neme karşı dayanıklıdır.

EcoVision modellerde kullanılan perde kumaşı da piyasada yaygın olarak kullanılan muadil Çin malı ürünlerin aksine;

Kötü koku yaymaz,
Kullanım süresi arttıkça sararma-renk atma yapmaz!
Aynı zamanda hafif sabunlu bir bezle rahatlıkla temizlenebilir.


Kasa Özellikleri
Projeksiyon perdeleri için özel olarak üretilen kasalar PVC'den üretilmiştir ve mat BEYAZ renkte müşterilerimize sunulmaktadır.

Tavsiye Edilen Kullanım Alanları
- Fuarlar
- Tüm Eğitim Kurumları
- Sunum İhtiyacının Olduğu Ofisler


ProVision Projeksiyon Perdesi


ProVision Projeksiyon Perdesi ProVision Projeksiyon Perdesi Sistemleri Türkiye’nin en büyük stor ve projeksiyon perdesi üreticisi olan Günpay Stor Perde Sistemleri Ltd.Şti’nin bir markalarından biridir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre her boyutta motorlu, manuel, çerçeveli, tripod, tavana ve yere monte olmak üzere projeksiyon perdesi üretimi gerçekleştiren firmamız, 2500 m2 alana sahip üretim alanı, Anadolu Merkez Ofis ve Avrupa Showroom’u ile ülkemizin kendi sektöründe saygın bir markası haline gelmeyi başarmıştır.

Ofis sunum , ev-sinemaları , indoor-outdoor reklam , tiyatrolar, konferans salonları ve sinema salonları ihtiyaçları başta olmak üzere; müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yönelik , kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üretmektedir.
ProVision FX Sabit Çerçeveli Projeksiyon Perdesi


ProVision FX Sabit Çerçeveli Projeksiyon Perdesi ProVision FIXED FRAME - SABİT ÇERÇEVELİ PROJEKSİYON PERDESİ Türkiye’de üretilen ilk ve tek Sabit Çerçeveli Projeksiyon perdesidir. TSE belgesine sahip, ISO 9001:2008 standartlarında imal edilmiş FIXED SCREEN(Sabit ekran) Projeksiyon Perdesi, A+ ürün arayan , evlerinde, çalışma alanlarında 62 inç’den 180 inç’e kadar Dev Ekran!” deneyimi yaşamak ve yaşatmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Şıklığı ve elegant görünümü ile kullanıldığı ortamlara değer katan Sabit Çerçeveli Projeksiyon perdesi evde sinema ve konsol oyun keyfini farklı bir boyuta taşımanıza yardımcı oluyor!

Ürün çerçevesi siyah kadife kumaş ile kaplandığından görüntü kontrastı dengesini ve görüntü kalitesini en iyileştirmeye olanak sağlar. Arkası siyah Amerikan projeksiyon perde kumaşı ise yine perdeye yansıyan ışığı absorve ederek görüntü kalitesini, arkası beyaz olan projeksiyon kumaşlarına oranla oldukça arttırmaktadır. Bu özel çerçeve dizaynı ve özel perde kumaşı ile inanılmaz bir görüntü kalitesine ulaşacaksınız! Ürün aynı zamanda 16:9 uluslararası sinema formatında üretilmektedir.

15-20 dakika içinde tek bir kişinin kurabileceği kolaylıkta tasarlanarak üretilmiş olan ürün, demonte olarak ve montaj aksamlarının yanında KOLAY KURULUM kılavuzu ile müşterilerimize sunulmaktadır.

ÜRÜNDE KULLANILAN KUMAŞ
Arkası özel siyah katmanla tamamlanmış projeksiyon perde kumaşıdır.
Antistatik'tir.
Neme,
Küfe,
Alev almaya karşı dayanıklıdır. (M1 sertifikalı)
Kötü koku yaymaz.
Kullanım süresi arttıkça sararma-renk atma yapmaz!
Hafif sabunlu bir bezle rahatlıkla temizlenebilir.

Sabit Çerçeveli Projeksiyon Perdeleri için özel olarak üretilen çerçeveler alüminyumdan üretilmiştir ve siyah 1.sınıf kadife kumaş kaplıdır.


Tripod Projeksiyon Perdesi


Tripod Projeksiyon Perdesi EcoVision TRİPOD Projeksiyon Perdesi TSE belgesine sahip olup işlevselliği, kalitesi ve aynı zamanda müşterilerine sunduğu uygun fiyatlarıyla üretim kalitesinde PRO, işlevsellik ve kullanım kolaylığında PRO, fiyatlarında ise ECO bir üründür.

Manuel kilit sistemi sayesinde tripod perde istenilen yükseklikte durdurulabilir.

EcoVision TRİPOD Projeksiyon Perdesi esnek, kullanımı kolay ve taşınabilir yapısıyla sunum ihtiyacı olan her alana rahatlıkla götürülebilir.

Üründe kullanılan perde kumaşı ;

Arkası siyah projeksiyon perde kumaşıdır. Ön yüzeyinde bulunan çerçeve kontrast dengesine yardımcı olmasının yanında perdeye şık bir görünüm katar. Neme, karşı dayanıklıdır.

EcoVision modellerde kullanılan perde kumaşı da piyasada yaygın olarak kullanılan muadil Çin malı ürünlerin aksine;

Kullanım süresi arttıkça sararma-renk atma yapmaz!

Aynı zamanda hafif sabunlu bir bezle rahatlıkla temizlenebilir.

Kasa Özellikleri;
Tripod Projeksiton perdesinin kasa ve ayakları sağlam metalden yapılmış olup, müşterilerimize siyah şık kasada sunulmaktadır.


3D Projeksiyon Perdesi


3D Projeksiyon Perdesi En yenilikçi teknoloji ile üretilmiş, 3D (3 boyut ) gerçekliğini* evinize, indoor-outdoor reklam alanlarına, kampüslere , fuarlara taşıyan bu kumaşla ekranınıza dokunmak isteyeceksiniz!

Metalik Gri,hafif germeli özel üretim katmanlardan oluşan kumaş, 3D deneyimini evinize taşımanıza yardımcı oluyor.

Kumaşa gelen ışığın nufüz etme oranını maksimize ederken, farklı açılarda mükemmel yansıtma özelliği ile gözlemciye gerçek 3D keyfi sunar.
Bu yenilikçi kumaşta ;
Kırışıklık ve iz yoktur.
Tutuşmaya karşı dayanıklıdır.
Küflenmez.
Nemlenmez.
Sararma yapmaz.
Kötü koku yaymaz.
Temizlenebilir.
Anti-Statik'tir.

Kullanım Alanları

Sabit Çerçeveli Ekran Sistemlerinde
Motorlu Gerdirme Ekran Sistemlerinde
Taşınabilir Ekran Sistemlerinde


*Stereoskopik görüntü sağlayan cihazlarla ve 3D gözlükleriyle kullanılmaktadır.


Back Projeksiyon Perdesi


Back Projeksiyon Perdesi Tek katmanlı gri PVC kumaştan yapılan bu arka projeksiyon perde kumaşı, özel teknoloji ile inceltilmiş ve yarı saydam olarak üretilmiştir. Arka yüzeyi pürüzsüz, ön yüzeyi ise arkadan gelecek olan projeksiyon ışığını tutabilmesi amacıyla özel olarak işlenmiştir.

Bu işleme sayesinde ışığın kumaşa nüfuz etme oranı oldukça artmaktadır. Bu nüfuz etme, izleyiciye 60 derecelik izleme açısı içerisinde harika bir görsel efekt ve parlaklık performansı sunar.

Arka (Back) Perde Kumaşı;

Dikey olarak uzar ve ajur içermez.
Kırışıklık ve iz yoktur.
Tutuşmaya karşı dayanıklıdır.
Küflenmez.
Nemlenmez.
Sararma yapmaz.
Kötü koku yaymaz.
Temizlenebilir.
Anti-Statik'tir.

UYGULAMA ALANLARI

Sabit Çerçeveli Ekran Sistemlerinde
Motorlu Gerdirme Ekran Sistemlerinde
Manuel Gerdirme Ekran Sistemlerinde
Taşınabilir Ekran SistemlerindeCurved Projeksiyon Perdesi


Curved Projeksiyon Perdesi Curved Projeksiyon perdesi, kavisli yapısı ile yüksek kalitede görüntü ve kontrast oluşturan bir projeksiyon perdesidir. Bu yapısı ile yansıtılan görüntüleri kendi etrafınızda gerçekleşiyormuş havası veren ve seyir keyfini üst düzeye hissetmenizi sağlar.

Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon Perdesi Teknik ÖzelliklerProjeksiyon Perdesi Blog

Projeksiyon Perdesi konusunda faydalı bilgiler

Ölçünüze özel perde sistemleri

Ücretsiz Keşif ve montaj hizmetinden faydalanmak istermisiniz?

BİZE ULAŞIN